Про тепло без газу і дров - на Форумі енергоощадності
- Подробности
- Создано 17.03.2017 20:07
«Тепловий насос: тепло і холод без газу і дров» - таку тему представив директор Компанії «Стала Енергія» Юрій Вегера на «Форумі енергоощадності», що відбувся 16 березня у Львівській торгово-промисловій палаті.
Інноваційні рішення, інвестиційна привабливість, співпраця бізнесу, науки, громадських та професійних об’єднань у сфері енергоощадності були предметом активного обговорення і дискусій на форумі.
