Про тепло без газу і дров - на Форумі енергоощадності

  • Печать

«Тепловий насос: тепло і холод без газу і дров» - таку тему представив директор Компанії «Стала Енергія» Юрій Вегера на «Форумі енергоощадності», що відбувся 16 березня у Львівській торгово-промисловій палаті.

Інноваційні рішення, інвестиційна привабливість, співпраця бізнесу, науки, громадських та професійних об’єднань у сфері енергоощадності були предметом активного обговорення і дискусій на форумі.