Контакти

81110, Львівська область,

Пустомитівський р-н,

сЗимна вода,

вул. Дорошенка,3

тел.  +38 (096) 777-56-77

тел.  +38 (032) 290-25-46

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Опалення без газу. Тепловий насос WaterFurnace

 

Ціна на газ зростає швидко і непрогнозовано. У такій ситуації вибір системи опалення для дому, виробничого приміщення, санаторію, готелю, чи іншого приміщення – справа непроста і відповідальна. Чимало компаній на українському ринку пропонують альтернативне опалення – на різний смак і гаманець.

Якщо для Вас актуальним є вибір системи опалення для Вашого дому чи бізнесу – Компанія «Стала Енергія» радить звернути увагу на теплові насоси WaterFurnace – надійне, економічно обгрунтоване, соціально відповідальне рішення, що на довгий час забезпечить ефективне опалення будинку – без газу і дров.

Геотермальні насоси WaterFurnace (насоси для опалення, глибинні насоси) – це сучасна система опалення, що, безперечно, вартує Вашої уваги.

   

У звязку з багатократним подорожчанням газу в Україні і обіцянками підняти його ціну до європейського рівня, використання теплових насосів в Україні набуло широкої актуальності. Все більше підприємств, садочків, санаторіїв, готелів, басейнів  і приватних будівель переходять на теплові помпи.

 

Натомість європейські країни вже понад 30 років використовують їх. У Японії щорічний випуск теплових насосів перевищує 500 тисяч одиниць. У Німеччині щорічно вводиться понад 5 тисяч установок. У Швеції та країнах Скандинавії вже до 2000 року експлуатувалося понад 110 тисяч теплових помп, 100 з яких мали потужність близько 100 МВт і вище.

 

Теплові помпи - це компактні опалювальні установки, робота яких забезпечується використанням та перетворенням тепла від зовнішніх джерел - грунту землі, води, техногенне тепло Теплові насоси  призначені для опалення, підігріву гарячої води та охолодження приміщень.

 

Такі прилади екологічно чисті та не дають шкідливих викидів в атмосферу, забезпечують від 65 до 80% економії коштів, що ідуть на опалення, гаряче водопостачання та кондиціонування приміщень. Споживаючи для роботи власного компресора 1кВт енергії теплова помпа виробляє від 3 до 7кВт теплової енергії. 

 

Саме тому сьогодні все більше і більше людей вибирають системи, що базуються  на використанні теплових помп (http://stala-energia.com.ua), які є найбільш рентабельними системами з найбільш тривалим терміном служби з усіх нині відомих систем опалення та кондиціонування на світовому ринку. Крім того, вони завжди забезпечують підготовку гарячої води і повністю покривають потреби в ній.

 

Споживачами тепла, виробленого тепловими помпами є всі споживачі, яким необхідна температура води до 55 градусів (при потребі, до вищих температур можна догріти електричним теном, або іншим джерелом тепла), а саме:

 

  • Опалення;
  • Гаряче водопостачання;
  • Підігрів води в басейнах;
  • Кондиціонування;
  • Технологічні потреби.

 

Системи опалення бувають моновалентні і бівалентні. Різниця між двома видами полягає в тому , що моновалентні системи мають одне джерело тепла, який повністю покриває річну потребу в опаленні. Бівалентні системи мають у своєму складі два джерела тепла для розширення діапазону робочих температур. Наприклад, тепловий насос працює до температури зовнішнього повітря -20 °С, а при подальшому зниженні температури на вулиці  додатково до нього підключається електричний тен, або газовий або твердопаливний котел для компенсації зниження продуктивності теплового насоса.

 

Утилізація теплоти

 

Додатковий енергетичний та економічний ефект застосування теплових помп заснований на створенні контуру утилізації (використання) тепла в рамках єдиної системи охолодження, опалення та нагріву води.

 

 

 

Переваги теплових насосів

 

Економічність. Тепловий насос використовує електричну енергію на багато ефективніше електричних котлів, адже споживаючи 1 кВт електроенергії тепловий насос видає 4-4,5 кВт теплової енергії, в той час як електрокотел на 1 кВт витраченої електроенергії видає той же 1 кВт тепловій енергії. Єдиний раз інвестувавши в систему опалення ви будете застраховані в майбутньому від постійного зростання цін на традиційні енергоносії.

 

Екологічність. При спалюванні палива (газовий та твердопаливний котел, піч, камін) утворюються шкідливі оксиди типу CO, СO2, NОх, SO2 , PbО2 і навколо будинку на ґрунті з'являються сліди сірчаної, азотистої, фосфорної кислот і бензольних з'єднань. У тепловому насосі не відбувається спалювання тому й шкідливих викидів немає. Окрім того, тепловий насос часто застосовується для обігріву приміщень шляхом теплих підлог чи теплих стін, а тепла підлога і теплі стіни, як ми знаємо, створює більш рівномірний прогрів приміщення, що забезпечує додатковий комфорт та корисніше для здоров'я (адже немає конвекції, яку створюють радіатори, а значить немає руху пилу в повітрі).

 

Універсальність. Теплові насоси, обладнані реверсивним клапаном, працюють як на опалення, так і на кондиціонування. Влітку тепловий насос може відбирати тепло з повітря приміщення, охолоджуючи його, а надлишкове тепло віддавати для підігріву води, басейну або інших потреб.

 

Безпека. Теплові насоси вибухо- і пожежобезпечні. У процесі опалення відсутні небезпечні гази, відкритий вогонь або шкідливі суміші. Деталі теплового насоса не нагріваються до високих температур, здатних стати причиною пожежі. Зупинка теплового насоса не приведе до його поломки, ним можна сміло користуватися після тривалого простою. Також виключене замерзання рідин у компресорі або інших складових частинах.

 

Зниження капітальних витрат за рахунок відсутності газових комунікацій, збільшення безпеки житла завдяки відсутності вибухонебезпечного газу, можливість одночасного отримання від однієї установки опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування.