Контакти

81110, Львівська область,

Пустомитівський р-н,

сЗимна вода,

вул. Дорошенка,3

тел.  +38 (096) 777-56-77

тел.  +38 (032) 290-25-46

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З нами тепло і весняно: "Стала Енегія" на "Будівельному форумі" 21-24 березня

Весняний "Будівельний форум", що проходив 21-24 березня у Львові, у виставковому центрі "Південного", був для Компанії "Стала Енергія" плідним на нові знайомства і нові перспективи співпраці. З нами тепло і весняно!

Про тепло без газу і дров - на Форумі енергоощадності

«Тепловий насос: тепло і холод без газу і дров» - таку тему представив директор Компанії «Стала Енергія» Юрій Вегера на «Форумі енергоощадності», що відбувся 16 березня у Львівській торгово-промисловій палаті.

Інноваційні рішення, інвестиційна привабливість, співпраця бізнесу, науки, громадських та професійних об’єднань у сфері енергоощадності були предметом активного обговорення і дискусій на форумі.

Компанія "Стала енергія" завершила монтаж теплового насосу потужністю 17 кВт

Компанія "Стала енергія" завершила монтаж теплового насосу потужністю 17 кВт у м.Львові, який крім повного забезпечення будинку гарячою водою і опаленням, кондиціонує забезпечуючи комфортні умови влітку. Джерелом тепла для даного теплового насосу є вертикальні грунтові зонди.

Компанія "Стала енергія" прийняла участь у щорічній виставці ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015

Компанія "Стала енергія" прийняла участь у щорічній виставці ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015 (м.Київ) продемонструвавши новинки американського виробника теплових насосів Water Furnace.

Приїзд віце-президента компанії Water Furnace Майка Капса

Україну і Львів відвідав віце-президент компанії Water Furnace, найбільшого виробника теплових насосів в США, офіційним представником яких є компанія "Стала енергія". Майк Капс виступив в торгово-промисловій палаті у Львові з доповіддю, показавши процес виробництва теплових насосів і зацікавивши всіх новинками.