Контакти

81110, Львівська область,

Пустомитівський р-н,

сЗимна вода,

вул. Дорошенка,3

тел.  +38 (096) 777-56-77

тел.  +38 (032) 290-25-46

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ЕНЕРГООЩАДНИЙ БАСЕЙН

 

      Тепловий насос для басейну

А також для Вашого будинку і Вашого бізнесу

Компанія «Стала енергія» вже багато років реалізовує енергоощадні проекти, котрі, поряд з економічною вигодою, мають також екологічне і соціальне значення. Адже при використанні теплової помпи енергія для обігріву чи охолодження надходить з природного середовища абсолютно безкоштовно. Такий вид опалення дозволяє не лише заощадити кошти, але й значно впливати на екологічний стан довкілля.

Якщо басейн – то сучасний і енергоощадний

Серед ключових проектів Компанії «Стала енергія» - нещодавно відкритий у Дрогобичі сучасний басейн,  де застосовано тепловий насос і вертикальний грунтовий колектор, що дало суттєві економічні переваги у порівнянні з використанням центрального теплопостачання.

Техніко-економічні аспекти

Для підігріву води басейну застосовано теплову помпу типу "грунт - вода" компанії "WaterFurnace" потужністю 150 кВт. Для забезпечення роботи теплової помпи облаштовано геотермальне поле зі 40 свердловин. Система запущена в експлуатацію і вийшла на розрахункові показники. В результаті роботи теплової помпи вдасться зекономити 150-170 тис. м. куб. газу в рік.  В результаті, чиста  економія коштів від впровадження цього проекту становить близько 1 млн. грн. в рік,  а термін окупності становить 5 років.

Також система передбачає кондиціoнування приміщень школи влітку, при цьому подача холоду практично нічого не коштує, оскільки є супутнім продуктом нагріву води. Крім цього,  буде суттєво зменшено викиди в атмосферу вуглекислого газу та інших продуктів згоряння, що суттєво покращить екологічну ситуацію в місті. Приміщення самої школи і басейну опалюється існуючою газовою котельнею. Теплова помпа розрахована на цілорічну роботу з підігріву води басейну і гарячого водопостачання потреб ДЮСШ. Таким чином,  відпадає необхідність використання газової котельні у неопалювальний період взагалі, що зменшує експлуатаційні витрати на ці потреби.

В результаті економії від теплової помпи місто отримало можливість суттєво здешевити вартість користування басейном, а це є важливий соціальний аспект.

Якщо енергія – то з поглядом у майбутнє

Застосування теплових помп в Україні, без перебільшення, можна вважати технологією майбутнього. На сьогодні вже сформований високий рівень зацікавлення до цієї технології, а обсяг ринку з кожним роком зростає. Компанія «Стала енергія» на цьому ринку впевнено займає лідерську позицію.

Теплові помпи мають особливо високу ефективність застосування, зокрема:

Для спорткомплексів і басейнів – підтвердженням цього, зокрема, є успішно реалізований проект у Дрогобичі.

Для готелів і санаторіїв використання теплових насосів – взагалі ідеальна знахідка. Адже саме там теплові ресурси використовуються у величезних обсягах і нераціонально. Зокрема, великим марнотратством там, зазвичай, є нераціональне використання підігріву води для лікувальних ванн. За допомогою теплової помпи можна провести утилізацію тепла зі стічних вод, таким чином значно економити тепловий ресурс, скоротити витрати на вартісні енергоносії чи зовсім відмовитися від їх використання. Дуже важливий аспект такої технології, що окупність обладнання для великих об’єктів, типу санаторіїв, готельних чи спортивних комплексів, у багатьох випадках становить лише два роки.

А також – для приватних будинків, промислових підприємств, централізованих систем теплоенерго, водоканалів.

Відчуйте синергію співпраці разом з Компанією  "Стала енергія"! 

 

 

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці  дилерів, проектувальників, незалежних представників!